Matomo Reports (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Site
lt: Svetainė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Visitors
lt: Lankytojai
