Matomo Reports (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Actions
pl: Akcje

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Site
pl: Witryna

en: Filter
pl: Filtr

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Websites
pl: Strony

en: Loading data...
pl: Trwa ładowanie danych...

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: Search Engines
pl: Wyszukiwarki
