Matomo Reports (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Visits
th: เข้าชม
