Matomo Reports (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Actions
he: פעולות

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Site
he: אתר

en: Filter
he: סינון

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: When
he: מתי

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Visitors
he: גולשים
