Matomo Reports (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Actions
lv: Darbības

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Site
lv: Vietne

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Visitors
lv: Viesi
