Matomo Reports (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Actions
af: Aksies

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Filter
af: Filtreer
