Matomo Reports (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Overview
pt: Vista global

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Last month
pt: No mês passado

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Site
pt: Sítio

en: Filter
pt: Filtro

en: Events
pt: Eventos

en: Downloads
pt: Descargas

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: Last week
pt: Na semana passada

en: Last year
pt: No ano passado

en: Visitors
pt: Visitantes

en: Search Engines
pt: Motores de Pesquisa
