Matomo Reports (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: Site
ro: Sit

en: Filter
ro: Filtru

en: Events
ro: Evenimente

en: No data available.
ro: Nu existp date disponibile.

en: Today
ro: Azi

en: Visitors
ro: Vizitatori
