Matomo Reports (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Actions
is: Gerðir

en: Overview
is: Yvirlit

en: Search
is: Leita

en: Settings
is: Setingar

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Filter
is: Filtur
