Matomo Reports (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ
