Matomo Reports (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Actions
sk: Akcie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Site
sk: Stránka

en: Events
sk: Udalosti

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Today
sk: Dnes

en: Visitors
sk: Návštevníci
