Matomo Reports (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
