Matomo Reports (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Overview
cy: Arolwg

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Today
cy: Heddiw
