Matomo Reports (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Visitors
mn: Зочид
