Matomo Reports (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Actions
uk: Дії

en: Overview
uk: Огляд

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Times
uk: Терміни

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Statistics
uk: Статистика

en: Site
uk: Сайт

en: Filter
uk: Фільтр

en: Events
uk: Події

en: Downloads
uk: Завантаження

en: No data available.
uk: Відсутні дані.

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Date range
uk: Період часу

en: When
uk: Коли

en: Operating system
uk: Операційна система

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Date from
uk: Дата початку

en: Date to
uk: Дата закінчення

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Loading data...
uk: Завантажуються дані...

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Visits
uk: Відвідування

en: Referrers
uk: ðÏÓÉÌÁÎÎÑ

en: Search Engines
uk: Пошукові системи

en: Transitions
uk: Переходи

en: Page views
uk: Перегляди сторінок

en: Select site and time period
uk: Оберіть сайт та період часу
