Matomo Reports (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Filter
ur: فلٹر
