Matrix API (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Data
ca: Dades

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Matrix
ca: Matriu
