Matrix API (2.0.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Data
fr: Données

en: Send Message
fr: Envoyer le message

en: Room
fr: Salle
