Matrix API (2.0.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Token
lv: Marķieris

en: Data
lv: Dati
