Matrix API (2.0.6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Token
da: Symbol
