Matrix API (2.0.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Data
el: Δεδομένα
