Matrix API (2.0.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Data
et: Andmed
