Matrix API (2.0.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Token
fi: Muuttuja
