Matrix API (2.0.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Token
gl: Símbolos
