Matrix API (2.0.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Token
ja: トークン

en: Data
ja: データ

en: Room
ja: 部屋
