Matrix API (2.0.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Data
lt: Duomenys
