Matrix API (2.0.6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Token
oc: Geton (token)

en: Data
oc: Donadas
