Matrix API (2.0.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Message type
pt: Tipo de mensagem

en: Data
pt: Dados
