Matrix API (2.0.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Data
ta: தரவு

en: Plain text message
ta: எளிய உரை தகவல்
