Matrix API (2.0.6) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Token
uk: Замінник

en: Data
uk: Дані

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: Room
uk: Кімната

en: Matrix
uk: Матриця

en: The email's message body.
uk: Текст електронного повідомлення

en: Plain text message
uk: Повідомлення простим текстом
