Matrix API (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
