Material Admin Theme (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: System
ka: სისტემა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Posts
ka: პოსტები

en: New
ka: ახალი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
