Mattermost Logger (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Logging
be: Уваходжу

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
