Mattermost Logger (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Logging
gl: Rexistro

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración
