Mattermost Logger (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
