Mattermost Logger (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Logging
id: Pengelogan

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Notice
id: Peringatan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
