Mattermost Logger (1.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning
