Mattermost Logger (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Log level
it: Livello di log

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
