Mattermost Logger (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Logging
uk: Журналювання

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Debug
uk: Зневадження

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація
