Matterport Embed (unofficial) (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
