Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Create
ca: Crea

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Option
ca: Opció

en: Key
ca: Clau

en: Style
ca: Estil

en: Plugin
ca: Connector

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: pixels
ca: píxels
