Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Create
da: Opret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Option
da: Valgmulighed

en: Key
da: Nøgle

en: Style
da: Typografi

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: pixels
da: pixel
