Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Size
de: Größe

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Add
de: Hinzufügen

en: Create
de: Erstellen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Key
de: Schlüssel

en: Style
de: Darstellung

en: Default value
de: Standardwert

en: Machine name
de: Systemname

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: pixels
de: Pixel

en: Remove last
de: Letztes entfernen

en: Responsive style
de: Responsiver Stil

en: Saved!
de: Gespeichert!

en: Provides additional functionality for the site.
de: Bietet zusätzliche Funktionen für die Website.
