Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Create
km: បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Key
km: សំខាន់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: pixels
km: ភីកសែល
