Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
