Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Create
th: สร้าง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Key
th: คีย์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: pixels
th: พิกเซล
