Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Create
af: Skep
