Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
