Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: إزالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Size
ar: الحجم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Create
ar: إنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Option
ar: خيار

en: Key
ar: المفتاح

en: Style
ar: نمط

en: Plugin
ar: ملحق (Plugin)

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: pixels
ar: بكسلات
