Matterport Embed (unofficial) (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Create
ast: Crear

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Key
ast: Llave
